Google Ads Full Service: +48 577 570 053
Google Ads Agentur und Microsoft Advertisement Elite Partner

Google Shopping - Comparison Shopping Services (CSS)

Zaoszczędź 20% dzięki porównywarce cen CSS

Korzyści w skrócie:

 • Oszczędzasz 20% na budżecie reklamowym Google
 • Korzystasz z niższych cen kliknięć (nawet do 20%)
 • Twoja reklama jest lepiej widoczna i dociera do większej liczby klientów
 • Brak wysiłku związanego z przejściem na CSS, dla Ciebie wszystko pozostaje bez zmian
 • Ekskluzywne uczestnictwo w betach Google dzięki statusowi CSS Premium Partner
Certyfikowany przez
badges_2024_startseite_420x74px 1
Wyślij zapytanie już teraz – zupełnie za darmo i bez zobowiązań:

Większe zasięgi i niższe koszty reklam Google Shopping

Z nami jako partnerem CSS oszczędzasz na marży Google, jednocześnie docierając do większej liczby klientów

Co to jest CSS?

CSS (skrót od Comparison Shopping Service) to porównywarka cen, na której mogą znaleźć się Twoje produkty. Razem z 812 sprzedawcami i ponad 50 milionami produktów, Smarketer.Shopping jest jednym z największych portali porównujących ceny w Europie. Taką platformą jest również Google Shopping, która pobiera opłatę serwisową w wysokości 20% za kliknięcie.

Twoje korzyści z partnerem CSS Smarketer.Shopping

W Smarketerze ta marża nie zostaje uwzględniona. Twoje produkty pojawiają się w Google Shopping, w wyszukiwarce Google, a także dodatkowo na naszej porównywarce cen.

Jak działa przejście na CSS

Przejście do naszego portalu CSS jest dziecinnie proste. Przenosimy Twój Merchant Center (MC) w Google do Multiples Merchant Center (MMC) w Smarketer.Shopping. Z wyjątkiem zwiększonej wydajności reklam Twoich produktów, dla Ciebie nic się nie zmienia.

Dla Ciebie oznacza to: oszczędzanie na marży Google, co automatycznie sprawia, że Twoje oferty są warte 20% więcej i bezpośrednie korzystanie z lepszego pozycjonowania w Google Shopping.

Brzmi dobrze? Skontaktuj się z nami!

smarketer-google-css-funktion-pl

Podwójna ilość reklam

Połącz usługi zakupowe Smarketer i Google Shopping

smarketer-google-shopping-double-listing-pl

Wyświetlaj jednocześnie dwie reklamy produktów

W celu dalszego zwiększenia ilości reklam stosuje się tzw. „Double listing ”. Ta opcja jest możliwa, jeśli oprócz Merchant Center z nami jako partnerem CSS prowadzisz nadal swoje istniejące Merchant Center za pośrednictwem Google Shopping. W ten sposób oba Merchant Center mogą wyświetlać Twoje reklamy jednocześnie. Jednak aby uniknąć konkurowania obu reklam ze sobą, użytkownik nigdy nie zobaczy dwukrotnie tej samej reklamy podczas wyszukiwania. Nasi specjaliści od Smarketer CSS z przyjemnością omówią z Tobą najlepszą strategię dla Twojej firmy.

smarketer-google-css-performance-info-pl

Zoptymalizuj z nami swój Performance

Oto jak rozwijały się kampanie Google Shopping z nami jako agencją partnerską Google CSS

Więcej wyświetleń i większy zasięg dzięki Smarketer Google Product Listing Ads (PLA)

Dzięki zwiększonej wydajności budżetowej możesz znacznie lepiej pozycjonować się na rynku, a tym samym zwiększyć swój zasięg. Z doświadczenia wynika, że można zwiększyć liczbę wyświetleń nawet o 70%, a tym samym zwiększyć wydajność na rynku.

Więcej kliknięć dzięki Smarketer – partnerowi CSS

Dzięki braku prowizji możesz teraz zakupić kliknięcia za 100% swojego budżetu reklamowego i zwiększyć obecny wolumen o nawet 20%. Twoje ceny za kliknięcie nie zawierają już prowizji, co długoterminowo przyczynia się do zwiększonej ilości kliknięć.

Niższe ceny kliknięć dla lepszej efektywności kosztowej

Korzystając z partnera CSS, takiego jak Smarketer, eliminujesz marżę Google w wysokości do 20% kosztu kliknięcia (CPC), co sprawia, że znacząco zwiększa się efektywność Twoich ofert.

Najczęściej zadawane pytania

Potrzebują Państwo więcej informacji o partnerach CSS w Google Shopping? Proszę skorzystać z naszego FAQ dla CSS Google Shopping!

 • Dla kogo przeznaczona jest usługa Shopping CSS?

  Wszyscy sprzedawcy internetowi, którzy korzystają z Google Shopping, powinni wykorzystać również zalety CSS. Budżet nie ma tutaj żadnego znaczenia. CSS jest opłacalne zarówno dla detalistów, jak hurtowników ze względu na wyeliminowanie marży Google. Nasza struktura cenowa jest zaprojektowana w taki sposób, aby sprzedawca odniósł maksymalne korzyści z CSS, niezależnie od wielkości budżetu.

 • W jakich krajach obowiązują reklamy produktowe CSS?

  Reklamy Google Shopping za pośrednictwem partnera CSS są obecnie dostępne w następujących krajach europejskich: Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Hiszpania, Węgry, Czechy, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

 • Dlaczego powinni Państwo wybrać Smarketer jako partnera CSS?

  Porównywarka firmy Smarketer to wolny i niezależny partner CSS dla sprzedawców detalicznych i mniejszych agencji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jako agencja Google Advertising, posiadamy dogłębną wiedzę w zakresie tworzenia i optymalizacji kampanii zakupowych we wszystkich branżach. Ponad 80 opiekunów klienta specjalizuje się w różnych branżach oraz opracowuje strategie zrównoważonego wzrostu. Smarketer.Shopping wspiera Państwa w optymalizacji kampanii i ich kanałów oraz oferuje wszechstronne wsparcie premium.

 • Co stanie się z moimi reklamami, kiedy przejdziemy na CSS?

  Państwa reklamy będą nadal jak dotąd wyświetlane. Jedyne dwie różnice to wyeliminowanie marży Google oraz dodanie pod zdjęciem produktu „Smarketer” zamiast „Google”, jak miało to miejsce do tej pory.

Rozpocznij z nami swoją kampanię reklamową

Zapytaj teraz bezpłatnie i bez zobowiązań:

Wyślij zapytanie już teraz – zupełnie za darmo i bez zobowiązań:
Smarketer

Smarketer to jedna z czołowych certyfikowanych agencji Google Ads, oferująca pełen zakres usług w regionie krajów niemieckojęzycznych. Jako wyspecjalizowana agencja zajmująca się wyłącznie Google Ads w całym regionie niemieckojęzycznym, Smarketer jest motorem wzrostu dla prawie 900 klientów z najróżniejszych branż.

Działając w ścisłej współpracy z Google, nasza agencja jest absolutnym specjalistą ds. marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Czekamy na Państwa!

Cezary Zamaro - Head of Sales
Cezary Zamaro

Zapytanie i kontakt

BIURO ALOHA, Jerzego Janosika 17, 71-424 Szczecin BIURO ALOHA, Jerzego Janosika 17, 71-424 Szczecin

W dzisiejszych czasach dobry marketing internetowy jest kluczowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przed zakupem lub skorzystaniem z usług, konsument szuka informacji za pomocą wyszukiwarki Google (Google AdWords) . Dzięki Google Ads dla małych i średnich przedsiębiorstw mogą mieć Państwo pewność, że potencjalni klienci natychmiast odnajdą Państwa usługi.

Jako partner Google Premium i agencja zajmująca się wyłącznie Google Ads, Smarketer to idealny partner w w obszarze marketingu internetowego Google. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu tworzymy specjalnie dostosowane reklamy w Google dla Państwa produktów lub usług. W ten sposób na stronę internetową Państwa firmy trafiają właściwi klienci. Z nami mogą Państwo rozpocząć wyszukiwanie w Google już przy niewielkim budżecie. Zachowują Państwo pełną kontrolę nad kosztami.