Google Ads Full Service: +49 30 920 38 34 466
Google Ads Agentur und Microsoft Advertisement Elite Partner

Google Shopping - Comparison Shopping Services (CSS)

Zaoszczędź 20% dzięki porównywarce cen CSS

Państwa korzyści w skrócie:

 • Oszczędzają Państwo 20% swojego budżetu reklamowego w Google
 • Korzystają Państwo z niższych cen kliknięć nawet o 20%
 • Państwa reklama będzie bardziej widoczna i dotrze do większej liczby klientów
 • Brak kłopotów przy konwersji, dla Państwa wszystko pozostaje takie samo
 • Ekskluzywne uczestnictwo w Google Betas dzięki statusowi CSS Premium Partner

Większe zasięgi i niższe koszty reklam produktów

Z nami jako partnerem CSS oszczędzają Państwo na marży Google, jednocześnie docierając do większej liczby klientów

Co to jest CSS?

CSS (skrót od Comparison Shopping Service) to portal porównujący ceny, w którym wymienione zostały Państwa produkty. Z 812 dystrybutorami i ponad 50 milionami produktów, Smarketer.Shopping to jeden z największych tego typu portali w Europie. Taką platformą jest również Google Shopping, które pobiera opłatę serwisową w wysokości 20% za kliknięcie.

Państwa korzyści z CSS Partner Smarketer.Shopping

W Smarketer marża ta nie zostaje uwzględniona. Państwa produkty pojawiają się w Google Shopping, w wyszukiwarce Google, a także dodatkowo w dużej porównywarce cen Smarketer.

Tak działa konwersja do CSS

Przejście do naszego portalu CSS jest dziecinnie proste. Przenosimy Państwa Merchant Center (MC) w Google do Multiples Merchant Center (MMC) w Smarketer.Shopping. Z wyjątkiem zwiększonej wydajności reklam Państwa produktów, dla Państwa absolutnie nic się nie zmienia.

Dla Państwa oznacza to: oszczędzanie na marży Google, co oznacza, że ​​Państwa oferty są automatycznie warte 20% więcej i bezpośrednio korzystają Państwo na lepszym pozycjonowaniu w Google Shopping.

Brzmi dobrze? Skontaktuj się z nami!

smarketer-google-css-funktion-pl

Podwójna ilość reklam

Połącz usługi zakupowe Smarketer i Google Shopping

smarketer-google-shopping-double-listing-pl

Wyświetlaj jednocześnie dwie reklamy produktowe

W celu dalszego zwiększenia ilości reklam stosuje się tzw. „Double listing ”. Ta opcja istnieje, jeśli oprócz Merchant Center z nami jako partnerem CSS prowadzą Państwo nadal swoje istniejące Merchant Center za pośrednictwem Google Shopping. W ten sposób oba Merchant Center mogą wyświetlać Państwa reklamy jednocześnie. Jednak aby uniknąć konkurowania Państwa reklam ze sobą, użytkownik nigdy nie zobaczy dwukrotnie tej samej reklamy podczas wyszukiwania. Nasi specjaliści Smarketer CSS z przyjemnością omówią z Państwem najlepszą strategię dla Państwa firmy.

smarketer-google-css-performance-info-pl

Zoptymalizuj z nami swoją wydajność

Tak powstały kampanie w Google Shopping z nami jako partnerem Google CSS

Więcej wyświetleń i większe zasięgi dzięki Product Listing Ads (PLA) od Google Smarketer

Dzięki zwiększonej efektywności budżetowej mogą Państwo znacznie lepiej pozycjonować się na rynku, a tym samym zwiększać swoje zasięgi. Bazując na doświadczeniu, mogą Państwo zwiększyć ilość wyświetleń nawet o 70%, a tym samym uzyskać większy udział w rynku.

Więcej kliknięć dzięki Smarketer jako partnerowi CSS

Dzięki wyeliminowaniu prowizji, mogą Państwo teraz 100% swoich wydatków na reklamę przeznaczyć na zakup kliknięć, a tym samym zwiększyć obecną wartość nawet o 20%. Państwa ceny kliknięć nie zawierają już prowizji, co w dłuższej perspektywie pomaga zwiększyć ich liczbę.

Niższe ceny kliknięć dla lepszej efektywności kosztowej

Korzystając z partnera CSS, takiego jak Smarketer, nie zostaje uwzględniona marża Google w wysokości do 20% kosztu kliknięcia (CPC), co sprawia, że znacząco zwiększa się efektywność Państwa ofert.

Najczęściej zadawane pytania

Potrzebują Państwo więcej informacji o partnerach CSS w Google Shopping? Proszę skorzystać z naszego FAQ dla CSS Google Shopping!

 • Dla kogo przeznaczona jest usługa Shopping CSS?

  Wszyscy sprzedawcy internetowi, którzy korzystają z Google Shopping, powinni wykorzystać również zalety CSS. Budżet nie ma tutaj żadnego znaczenia. CSS jest opłacalne zarówno dla detalistów, jak hurtowników ze względu na wyeliminowanie marży Google. Nasza struktura cenowa jest zaprojektowana w taki sposób, aby sprzedawca odniósł maksymalne korzyści z CSS, niezależnie od wielkości budżetu.

 • W jakich krajach obowiązują reklamy produktowe CSS?

  Reklamy Google Shopping za pośrednictwem partnera CSS są obecnie dostępne w następujących krajach europejskich: Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Hiszpania, Węgry, Czechy, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

 • Dlaczego powinni Państwo wybrać Smarketer jako partnera CSS?

  Porównywarka firmy Smarketer to wolny i niezależny partner CSS dla sprzedawców detalicznych i mniejszych agencji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jako agencja Google Advertising, posiadamy dogłębną wiedzę w zakresie tworzenia i optymalizacji kampanii zakupowych we wszystkich branżach. Ponad 80 opiekunów klienta specjalizuje się w różnych branżach oraz opracowuje strategie zrównoważonego wzrostu. Smarketer.Shopping wspiera Państwa w optymalizacji kampanii i ich kanałów oraz oferuje wszechstronne wsparcie premium.

 • Co stanie się z moimi reklamami, kiedy przejdziemy na CSS?

  Państwa reklamy będą nadal jak dotąd wyświetlane. Jedyne dwie różnice to wyeliminowanie marży Google oraz dodanie pod zdjęciem produktu „Smarketer” zamiast „Google”, jak miało to miejsce do tej pory.

Rozpocznij z nami swoją kampanię reklamową

Zapytaj teraz bezpłatnie i bez zobowiązań:

Wyślij zapytanie już teraz – zupełnie za darmo i bez zobowiązań:
Smarketer

Smarketer to jedna z czołowych certyfikowanych agencji Google Ads, oferująca pełen zakres usług w regionie krajów niemieckojęzycznych. Jako wyspecjalizowana agencja zajmująca się wyłącznie Google Ads w całym regionie niemieckojęzycznym, Smarketer jest motorem wzrostu dla prawie 900 klientów z najróżniejszych branż.

Działając w ścisłej współpracy z Google, nasza agencja jest absolutnym specjalistą ds. marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Czekamy na Państwa!

Adam Bojanczyk - Head of Sales
Adam Bojanczyk

Zapytanie i kontakt

BIURO ALOHA, Jerzego Janosika 17, 71-424 Szczecin BIURO ALOHA, Jerzego Janosika 17, 71-424 Szczecin

W dzisiejszych czasach dobry marketing internetowy jest kluczowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przed zakupem lub skorzystaniem z usług, konsument szuka informacji za pomocą wyszukiwarki Google (Google AdWords) . Dzięki Google Ads dla małych i średnich przedsiębiorstw mogą mieć Państwo pewność, że potencjalni klienci natychmiast odnajdą Państwa usługi.

Jako partner Google Premium i agencja zajmująca się wyłącznie Google Ads, Smarketer to idealny partner w w obszarze marketingu internetowego Google. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu tworzymy specjalnie dostosowane reklamy w Google dla Państwa produktów lub usług. W ten sposób na stronę internetową Państwa firmy trafiają właściwi klienci. Z nami mogą Państwo rozpocząć wyszukiwanie w Google już przy niewielkim budżecie. Zachowują Państwo pełną kontrolę nad kosztami.